249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Családi jelenet

267. Egerváry Potemkin Ágost (Esztergom, 1858 - Rákospalota, 1930)

Családi jelenet

olaj, fa

21*36,5 cm

j.b.l.: Egerváry