249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Körtés csendélet, 1893

220. Eugenie, P. jelzéssel

Körtés csendélet, 1893

olaj, vászon

47*33 cm

j.b.l.: P. Eugenie 1893

ho: "Pavlova Eugénia Románia híres festőnője meghalt 1934" felirattal