19. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Áldó Krisztus
olaj, fa
99,5*79,5 cm
felirat: Joan Szergijev Nyikitin felajánlása; ho: restaurálta Agárdy Gábor 1984. július havában, sérült