249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keresztrefeszített Krisztus szentekkel - Fatáblába helyezett fém kereszt

41. Orosz ikonfestő, 1800 körül

Keresztrefeszített Krisztus szentekkel - Fatáblába helyezett fém kereszt

olaj, fa

31,5*26 cm

kereszt: sárgaréz ötvözet, zománc díszítéssel, széleken Szent György és Szent Alexandra és két szent, sérült