18. Orosz ikonfestő, 18. sz.
Szentek csoportja Szentháromsággal
olaj, fa
16*13 cm
ho.: cirill betűs felirat 1706-os évszámmal
Szent Anna próféta asszony, Szent Matrjona, Jakab apostol, Fülöp apostol, Szent János, Alexandr Nyevszkij, Simeon Bozsij