249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szentek csoportja Szentháromsággal

18. Orosz ikonfestő, 18. sz.

Szentek csoportja Szentháromsággal

olaj, fa

16*13 cm

ho.: cirill betűs felirat 1706-os évszámmal

Szent Anna próféta asszony, Szent Matrjona, Jakab apostol, Fülöp apostol, Szent János, Alexandr Nyevszkij, Simeon Bozsij