249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kairói utcarészlet

252. Cserna Károly (Kunszentmiklós, 1867 - Budapest, 1944)

Kairói utcarészlet

olaj, vászon

100*75 cm

j.j.l.: Cserna Károly Cairo