249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fátylas hölgy portréja, 1864

169. Schrotzberg, Franz (Bécs, 1811 - Graz, 1889)

Fátylas hölgy portréja, 1864

olaj, vászon

76,5*61 cm

j.j.k.: F. Schrotzberg 1864