249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keresztrefeszített Krisztus szentekkel

25. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

Keresztrefeszített Krisztus szentekkel

olaj, fa

30*24 cm

sérült