249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy szőrmebundával, 1947

309. Lakatos Artúr (Bécs, 1880 - Budapest, 1968)

Hölgy szőrmebundával, 1947

olaj, fa

100*70 cm

j.b.l.: Lakatos Artúr 1947