249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pletyka VÉDETT - NO EXPORT

157. Gyárfás Jenő (Sepsiszentgyörgy, 1857 - Sepsiszentgyörgy, 1925)

Pletyka VÉDETT - NO EXPORT

80*85 cm

olaj, vászon, rétegelt lemezre ragasztva, Kiállítva: Bp. 100 év festészete II. rész, Szalmássy Galéria,1948 jan. (kat.sz.nélkül) Gyárfás Jenő emlékkiállítás, Fényes Adolf terem, Budapest, 1950. dec. - 1951. jan., kat. sz. 20.