249. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Malária"

149. Hébert, Ernest (La Tronche, 1817 - La Tronche, 1908) után

"Malária"

olaj, vászon

105,5*150 cm

Ernest Hébert műve a párizsi Musée d'Orsay gyűjteményében található