249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Rachel elrejti Lábán házi istenszobrait VÉDETT - NO EXPORT

139. Ruschi, Francesco (Róma, 1600/1610 - Treviso, 1661) műhelye

Rachel elrejti Lábán házi istenszobrait VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

143*121 cm