249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szt. Mihály arkangyal, 1902

74. Predic, Uros (Orlód, 1857 - Belgrád, 1953)

Szt. Mihály arkangyal, 1902

olaj, vászon

98*50,5 cm

j.j.l.: U. P. (cirill betűs) 1902