35. Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele
Szent Alekszij, Isten embere
olaj, fa, ezüstoklád
22,5*17,5 cm
ezüst rizával: Moszkva, 1908-17 közötti 84 zlotnyikos finomsági jel, aranyozott ezüst dicsfény, sérült