249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szent Alekszij, Isten embere

35. Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele

Szent Alekszij, Isten embere

olaj, fa, ezüstoklád

22,5*17,5 cm

ezüst rizával: Moszkva, 1908-17 közötti 84 zlotnyikos finomsági jel, aranyozott ezüst dicsfény, sérült