249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tanya (Halásztanya)

280. Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887)

Tanya (Halásztanya)

olaj, fa

21,5*44,5 cm

j.n., ho. felirat: Mészöly Géza: Tanya Kohner Adolf

Kiállítva: a budapesti Orvos-szövetség védnöksége mellett rendezett Mű-kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1902 (kat.sz. 808.Tanya), Proveniencia: Kohner Adolf báró gyűjteményéből