249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mediterrán részlet

255. Toretti, P. jelzéssel, 1900 körül

Mediterrán részlet

olaj, vászon kartonra ragasztva

40*50 cm

j.b.l.: P. Toretti