249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pihenő jószágok - párkép

148. Tivoli, Rosa da után, 18. sz.

Pihenő jószágok - párkép

olaj, vászon

24*31,5 cm

j.j.l.: Rosa da Tivoli fecit; j.b.l.: Rosa da Tivoli