249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Anya gyermekével, 1841

182. Steinacker Károly (Bécs, 1801 - Sopron, 1873)

Anya gyermekével, 1841

olaj, karton, fára ragasztva

25*20 cm

j.j.k.: Steinacker pinxit 841