126. Roth, Emanuel (Roth Imre) (Kassa, 1811/14 - Kassa, 1885)
Loknis leány portréja, 1850
olaj, vászon
67*52 cm
j.j.k.: E. Roth 1850
egykorú aranyozott keretben