249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Loknis leány portréja, 1850

126. Roth, Emanuel (Roth Imre) (Kassa, 1811/14 - Kassa, 1885)

Loknis leány portréja, 1850

olaj, vászon

67*52 cm

j.j.k.: E. Roth 1850

egykorú aranyozott keretben