249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Folyópart delelő állatokkal, 1826

145. M. H. monogrammal

Folyópart delelő állatokkal, 1826

olaj, vászon

45*53,5 cm

j.j.l.: MH (ligatúrás) 1826, ho.: Gróf Almássy Teleki Éva Művészeti Intézete cédula