145. M. H. monogrammal
Folyópart delelő állatokkal, 1826
olaj, vászon
45*53,5 cm
j.j.l.: MH (ligatúrás) 1826, ho.: Gróf Almássy Teleki Éva Művészeti Intézete cédula