249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Konyhai jelenet

133. Bloot, Pieter de (Rotterdam, 1601 - Rotterdam, 1658(?)) köre

Konyhai jelenet

olaj, fa

24*31,5 cm

j.n., ho.: gyűjteményi viaszpecsét