249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Heidelbergi táj, 1927

313. Abonyi Tivadar (Budapest, 1887 - Budapest, 1968)

Heidelbergi táj, 1927

olaj, vászon

44*58 cm

j.b.l.: Abonyi T. Heidelberg 1927