249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Férfi portré, 1886

158. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Férfi portré, 1886

olaj, fa

74*58 cm

j.j.k.: Barabás M. 1886