249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vlagyimiri Istenanya

52. Orosz ikonfestő, 20. sz. eleje

Vlagyimiri Istenanya

olaj, fa

32*28 cm

préselt, kalapált sárgaréz rizával