249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lakodalmas menet

268. Wágner Sándor (Pest, 1838 - München, 1919)

Lakodalmas menet

olaj, vászon

13,5*26 cm

j.j.l.: A. v. Wagner; ho. felirat: festette Wagner Sándor