261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
Herman Lipót
Szobabelső, 1939
181. tétel
Vitéz Mátyás
Szalonban
182. tétel
Gergely Imre
Virágoskertben
183. tétel
Náray Aurél
Lány virágszállal
184. tétel
Deák Adrienne, Henczné
Pünkösdirózsák
185. tétel
Páldy Zoltán
Asztali csendélet fácánnal
186. tétel
Udvary Géza
Udvarlás
187. tétel
Illencz Lipót
Jó a víz?
188. tétel
Heyer Artúr
Pillangóval játszó bulldog
189. tétel
Neogrády Antal
Erdei találka
190. tétel
Belányi Viktor
Virágcsendélet
191. tétel
Bálint Rezső
Virágárus kordé, 1906 körül
192. tétel
Gyertyáni Németh Gyula
Szobabelső
193. tétel
Herman Lipót
Alvó akt, 1925
194. tétel
Gábor Móric
Marika, 1950
195. tétel
Fried Pál
Szépítkező
196. tétel
Tornai Gyula (Görgő, 1851 - Budapest, 1928) - nak tulajdonítva
Háremhölgyek
197. tétel
Glatz Oszkár
Férfiportré (vázlat)
198. tétel
Náray Aurél
Lány rózsával
199. tétel
Glatz Oszkár
Tanulmány
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS