261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-275]
Frank Frigyes
Kalapos hölgy, 1913
201. tétel
Czencz János
Beszélgető gyerekek, 1942
202. tétel
Deák - Ébner Lajos
Baromfiudvar, 1883
203. tétel
Zórád Géza
Tavaszi táj
204. tétel
Biai - Föglein István
Kis posta a falusi főutcán
205. tétel
Glatz Oszkár
Bárányt etető lányok
206. tétel
Magyar festő
Halász a ladikban, 1912
207. tétel
Áldor János László
Pecázó gyerekek
208. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
"Reggel a Kistanyán", 1920
209. tétel
Cserna Károly
Falurészlet ökrös szekérrel
210. tétel
Kóbor Henrik
Parasztház, 1942
211. tétel
Edvi - Illés Aladár
Boci az istállóban
212. tétel
Zórád Géza
A kintornás, 1929
213. tétel
Peske Géza (Kelecsény, 1859 - Bodajk, 1934) - nak tulajdonítva
Nyílvesszőt faragó fiúcska
214. tétel
Ács Ágoston
Falusi jelenet
215. tétel
Háry Gyula
Millstadt-i látkép
216. tétel
Weller, F. jelzéssel, 20. sz. eleje
Vár látképe
217. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Napfényes úton
218. tétel
Herman Lipót
Udvar napsütésben, 1944
219. tétel
Jakab Ödön
Kazalrakás, 1923
220. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-275]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS