261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-275]
Détári Dettár György
A falu fehér házai, 1938
221. tétel
Lakos Alfréd
Menekülők, 1915
222. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Két lovas, 1942
223. tétel
Edvi - Illés Aladár
Boci
224. tétel
Molnár C. Pál
Mezei munkák
225. tétel
Glatz Oszkár
Menyecske portréja, 1939
226. tétel
Pap Emil
Varró menyecske
227. tétel
Vörös Géza
Altatás, 1923
228. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Sétakocsikázás
229. tétel
Joseffie jelzéssel, 19. sz. vége
Lóvásár
230. tétel
Bábonyi falurészlet
231. tétel
Kübler, Ludwig
Itatás
232. tétel
Müller jelzéssel, 19. sz. második fele
Aratók
233. tétel
Kaufmann, Adolf
Erdei táj birkapásztorral
234. tétel
Révész Imre
"Panem" - vázlat
235. tétel
Glatz Oszkár
Szakállas férfi portréja
236. tétel
Olgyai Viktor
Erdőrészlet
237. tétel
"Gesztenyefák", 1955
238. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Jön a vihar
239. tétel
Telek Antal
Felhős táj
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-275]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS