261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-275
Kisfaludi Strobl Zsigmond
Reggel
261. tétel
Lányi Dezső
Nyújtózkodó akt, 1909
262. tétel
Kisfaludi Strobl Zsigmond
Finálé, 1912
263. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz. vége
Vadkacsavadászat
264. tétel
Itáliai szobrász, 19. sz. vége Praxiteles (Kr. e. 7 - 4. sz.) után
Nárcisszusz
265. tétel
Kisfaludi Strobl Zsigmond
Prohászka Ottokár püspök
266. tétel
Osztrák szobrász, 1900 körül
Viaskodó szarvasok
267. tétel
Francia szobrász, 19. sz.
Uralkodó lovasszobra
268. tétel
Vaszary László
Ferenczy István szobrászművész portréja, 1906
269. tétel
Telcs Ede
Ludas Matyi
270. tétel
Európai szobrász, 20. sz. eleje
Bennszülött
271. tétel
Nyugat - európai szobrász, 20. sz.
Bikaviadal
272. tétel
Olasz szobrász, 20. sz. eleje
Ifjú kecskével
273. tétel
Pauli, Richard
Az ifjú Mozart
274. tétel
Olasz szobrász, 19. sz. második fele
Olvasó gyermek
275. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-275
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS