261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
Nyugat - magyarországi szobrász, 1800 körül
Szent Sebestyén
41. tétel
Spanyol szobrász, 18. sz. eleje
Püspökszent
42. tétel
Piazzetta, Giacomo, másként "Il Palmifero"
Puttó, 1690 körül
43. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Szent Péter
44. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Szent Vendel
45. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz. vége
Szerzetes
46. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz. második fele
Maria Immaculata
47. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Női szent
48. tétel
Puttópár
49. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz. vége
Puttópár
50. tétel
Orosz ikonfestő, 1900 körül
Istenszülő Minden fájdalmasok öröme
51. tétel
Közép - európai ikonfestő, 18. sz. második fele
A brnoi kegykép mása
52. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Szent Mihály arkangyal
53. tétel
Orosz ikonfestő, 1900 körül
Ivironi Istenszülő ikonja
54. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Umilenyie Istenanya ikonja
55. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Szent Vjacseszláv herceg
56. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Tanító Krisztus
57. tétel
Orosz ikonfestő, 20. sz. eleje
Szmolenszki Istenszülő ikonja
58. tétel
Tyihvini Istenanya ikonja
59. tétel
Orosz ikonfestő, 1800 körül
Négyosztatú ikon
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS