261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
Osztrák festő, 1800 körül
Ámor nyila
81. tétel
Velencei festő, 1550 - 1570 között
Ifjú hölgy kutyával
82. tétel
Flamand festő, 18. sz. eleje
Konyhai jelenet
83. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Jelenet
84. tétel
Holland festő, 18. sz.
Családi jelenet
85. tétel
Hondecouter, Melchior de (c. 1636 - 1695) köre
Baromfiak papagájjal
86. tétel
Hondt, Philiph de
Jákob és Ráhel találkozása és Jákob menekülése
87. tétel
Osztrák vagy magyar festő, 18. sz. első fele
Keresztények és törökök lovas csatája, I.-II.
88. tétel
Észak - itáliai festő, 18. sz. első fele
Csatajelenet
89. tétel
Salmeggia Talpino, Enea il (Salmezza, 1546/1565 - Bergamo, 1626) köre
A görögök és trójaiak harca, 1600 körül VÉDETT - NO EXPORT
90. tétel
Közép - európai festő, 19. sz. második fele
Attilának átadják Róma kulcsait
91. tétel
Pállya Celesztin
A cserhalmi ütközet
92. tétel
Szentgyörgyi János
Szultán paripán, 1832
93. tétel
Bácskay István
Kairói utcarészlet, 1915
94. tétel
Cserna Károly
Keleti jelenet
95. tétel
Thoma, Joseph
Holdfényes táj
96. tétel
Barbarini, Franz
Alpesi táj, 1848
97. tétel
Szemlér Mihály
Erdőbelső patakkal, 1879
98. tétel
Kaufmann, Adolf
Holdfényes tengerpart
99. tétel
Flamand festő, 18. sz.
Ideáltáj pásztorokkal
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS