261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
Gauermann, Friedrich (Miesenbach, 1807 - Bécs, 1862) után, 19. sz. vége
Hazatérő tehenek
101. tétel
Angol festő, 1800 körül
Folyóparti táj
102. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Kikötői jelenet
103. tétel
Olasz festő, 1900 körül
Mediterrán öböl látképe
104. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Hegyvidéki táj
105. tétel
Osztrák festő, 19. sz. eleje
Parkrészlet kápolnával VÉDETT - NO EXPORT
106. tétel
Telepy Károly
Sziklás táj
107. tétel
Kárpáthy Jenő
Hegyvidéki táj
108. tétel
Brodszky Sándor
Zuhogó patak
109. tétel
Sashegyi Kálmán, Vodicai
Őszi erdő
110. tétel
Brand, Christian Hilfgott
Sziklás táj alakokkal
111. tétel
Barbizoni festő, 19. sz. második fele
Mocsaras táj
112. tétel
Magyar festő
Leányportré, 1937
113. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Várakozás
114. tétel
Német festő, 19. sz. első fele
Leányka tekerőlanttal
115. tétel
Gulnara rabnő Byron A Kalóz című költeményéből, 1860-as évek
116. tétel
Clarot, Alexander
Lányka rózsakertben, 1838
117. tétel
Barabás Miklós
Kék ruhás hölgy portréja, 1837
118. tétel
Ciccarelli, Alessandro
Testvérek portréja, 1837
119. tétel
Clarot, Johann Baptiste
Ifjú hölgy stólával, 1839
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS