261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
Osztrák festő, 19. sz. első fele
Hölgy korall ékszerekkel, 1846
121. tétel
Eybl, Franz
Kontyos hölgy portréja, 1845
122. tétel
Osztrák vagy magyar festő, 19. sz. közepe
Lányka kalappal, 1862
123. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Ifjú hölgy fehér csipkeruhában
124. tétel
Porges, J. jelzéssel, 1830 körül
Lány rózsaszálakkal
125. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Hölgyportrék
126. tétel
Bossi, Domenico
Nemes hölgy zöld szatén ruhában, 1834
127. tétel
Steinacker Károly
Hölgy balkonon, 1834
128. tétel
Kaps, Ernst
Ifjú hölgy estélyi ruhában, 1838
129. tétel
Kaiser, Alexander
Ifjú portréja, 1840
130. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Fiúcska portréja
131. tétel
Memlauer, J. jelzéssel
Lányka diadémmal, 1824
132. tétel
Teltscher, Joseph Eduard
Főkötős hölgy portréja
133. tétel
Dallinger, J. jelzéssel
Testvérek, 1844
134. tétel
Barabás Miklós
Hölgy selyem sállal, 1846
135. tétel
Decker jelzéssel
Loknis hölgy portréja, 1842
136. tétel
Neurether, Ludwig
Ifjú hölgy fátyollal
137. tétel
Barabás Miklós
Hölgy pelerinnel, 1846
138. tétel
Ruprecht, Adele
A három Szentgyörgyi Horváth gyerek, 1846
139. tétel
Osztrák művész, 19. sz. közepe
Virágtanulmány
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS