261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
Szenes Fülöp
Hölgyportré
141. tétel
Szemlér Mihály
Vázlat a csirketolvajhoz, 1857
142. tétel
Barabás Miklós
Nemesúr portréja, 1830
143. tétel
Lassalle, Emile (Bordeaux, 1813 - Párizs, 1871) Paul Delaroche után
Napóleon portréja
144. tétel
Tolnay Ákos
Hölgy koszorúval
145. tétel
Magyar festő
I. világháborús katona portréja, 1916
146. tétel
Osztrák festő, 1840 körül
Férfi képmás VÉDETT - NO EXPORT
147. tétel
Mücke József Ferenc
Gujdán Andrásné (Friebert Anna) portréja, 1872
148. tétel
Barabás Miklós
Dr. Szepeslőcsei Engel József és felesége portréja VÉDETT - NO EXPORT
149. tétel
Benczúr Gyula
Előkelő hölgy legyezővel
150. tétel
Szebeni Jenő
Vadászcsendélet
151. tétel
Osztrák festő, 19. sz. első fele
Vadász portréja
152. tétel
Magyar festő, 1800 körül
Nemesúr portréja
153. tétel
Benczúr Gyula
Georg Max portréja, 1872-73
154. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Házaspár portréja
155. tétel
Európai festő, 20. sz. eleje
Parókás hölgy
156. tétel
Schikedanz Albert
Kalapos fiatal nő portréja
157. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Hölgy lanttal
158. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Hölgy rókaprém gallérral
159. tétel
Persoglia, Franz
Szalonban
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS