261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
Lotz Károly
Vénusz és Ámor
161. tétel
Stein János
Fekvő akt
162. tétel
Benczúr Gyula
Vénusz puttókkal
163. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Diana vadászata
164. tétel
Stein János
Extázis
165. tétel
Stein János
Ámor és Psziché
166. tétel
Benvenuti, Pietro
Ganymedes
167. tétel
Rubens, Pieter Paul (Siegen, 1577 - Antwerpen, 1640) után, 18. sz.
Madárkával játszadozó puttók
168. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Háremben
169. tétel
Mihalovits Miklós
Rabszolgavásár
170. tétel
Brenner Nándor, Viday
"Menekülők"
171. tétel
Hegedűs László
Ülő akt
172. tétel
Polczer Lajos
Hátakt
173. tétel
Zikmund, Frantisek
Női portré, 1922
174. tétel
Kovacsev Friderika, Bende Jánosné
Virágok bokályban
175. tétel
Deák Adrienne, Henczné
Virágcsendélet
176. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Őszi csendélet
177. tétel
Rottmann Mozart
Almás csendélet
178. tétel
Greguss Imre
"Markotányosnő"
179. tétel
Scheiber Hugó
Hölgyportré, 1915
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS