261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú hölgy estélyi ruhában, 1838

129. Kaps, Ernst (működött a 19. sz. első felében)

Ifjú hölgy estélyi ruhában, 1838

olaj, vászon

30*23,5 cm

j.j.l.: En. Kaps 1838