261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Burgundia térképe

28. Homann, Johann Baptist (Oberkamlach, 1664 - Nürnberg, 1724)

Burgundia térképe

színezett rézmetszet, papír

610*550 mm

j.j.l.: Joh. Baptista Homano Norimbergae