261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kis posta a falusi főutcán

205. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)

Kis posta a falusi főutcán

olaj, farost

65*65 cm

j.b.l.: Biai