261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú hölgy kutyával

82. Velencei festő, 1550 - 1570 között

Ifjú hölgy kutyával

olaj, vászon

111*97 cm

korabeli faragott, profilált, aranyozott díszkeretben