261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Madonna a gyermek Jézussal

36. Német szobrász, 17. sz. második fele

Madonna a gyermek Jézussal

faragott, aranyozott, festett fa

m: 41,5 cm; fa posztamens m: 8 cm

sérült, hiányos