261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Háromkirályok imádása

71. Rottmann Mozart (Ungvár, 1874 - 1950/60)

Háromkirályok imádása

olaj, vászon

204*131 cm

j.j.l.: Rottmann M.