261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Puttó, 1690 körül

43. Piazzetta, Giacomo, másként "Il Palmifero" (Pederobba, 1640 - Velence, 1705)

Puttó, 1690 körül

m: 97 cm

faragott cirbolyafenyő, tetején az asztalka eredeti faanyagból utólag hozzáépítve, kis sérülésekkel