261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hegyvidéki táj

108. Kárpáthy Jenő (Debrecen, 1870 - Budapest, 1950)

Hegyvidéki táj

olaj, vászon kartonra ragasztva

53*41,5 cm

j.j.l.: Kárpáthy Jenő