261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Komárom, Vác, Visegrád és Szendrő látképe

11. Bouttats, Gaspar (Antwerpen, 1640 - ?) - Peeters, Jacob (Antwerpen, 1632 - 1695)

Komárom, Vác, Visegrád és Szendrő látképe

rézkarc, papír

117*266 mm

j. a Szendrő látképe metszeten: Peeters és Gasper Bouttats fecit