116. Osztrák festő, 19. sz. második fele
Gulnara rabnő Byron A Kalóz című költeményéből, 1860-as évek
olaj, vászon
95,5*80 cm
j.j.l.: Joh... 186; ho. felirat: Gulnare aus Lord Byron's Gedicht der Korsair