261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Gulnara rabnő Byron A Kalóz című költeményéből, 1860-as évek

116. Osztrák festő, 19. sz. második fele

Gulnara rabnő Byron A Kalóz című költeményéből, 1860-as évek

olaj, vászon

95,5*80 cm

j.j.l.: Joh... 186; ho. felirat: Gulnare aus Lord Byron's Gedicht der Korsair