261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Bennszülött

271. Európai szobrász, 20. sz. eleje

Bennszülött

bronz, márvány talapzaton

m: 55 cm (talapzattal)

j.n., hátul: Berndorf öntőjelzéssel

kis javítással