261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lányka kalappal, 1862

123. Osztrák vagy magyar festő, 19. sz. közepe

Lányka kalappal, 1862

akvarell, papír

285*245 mm

j.j.l.: olvashatatlan Pest 30/7 862