261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Testvérek portréja, 1837

119. Ciccarelli, Alessandro (Nápoly, 1811 - Santiago, 1879)

Testvérek portréja, 1837

akvarell, papír

245*260 mm

j.j.l.: Alessandro Ciccarelli Roma 1837