261. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Út Tölgyes és Putnahágó között", 1911

256. Füzesséry Magda (1918 - ban Nagybányán működött)

"Út Tölgyes és Putnahágó között", 1911

olaj, vászon

84*99 cm

j.j.l.: Füzesséry '11, ho. felirat