261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy selyem sállal, 1846

135. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Hölgy selyem sállal, 1846

akvarell, papír

290*250 mm

j.j.k.: Barabás Pesten 846